سه شنبه 4 تیر 1398  |   20 شوال 1440

 

...
تاریخ : 1398/01/17 13:01:48شماره : 14432 تعداد بازدید : 138


سفر معاون پژوهش و آموزش سازمان تبلیغات اسلامی به استان خوزستان

حجت‌الاسلام والمسلمین حریزاوی معاون پژوهش و آموزش سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مسیری را که سازمان برای در کنار مردم بودن ترسیم کرده است را ادامه خواهیم داد.
به سایت پژوهه ی دین، حجت‌الاسلام والمسلمین حریزاوی معاون پژوهش و آموزش سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بر اساس ابلاغیه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مبنی بر کمک همه جانبه به مردم سیل زده و مناطق آسیب دیده باید مهیای خدمت رسانی و کمک به دولت در امر امدادرسانی باشیم. به همین منظور با سفر به خوزستان و حضور در مناطق در معرض سیل مثل شعیبیه، گتوند، دشت آزادگان، سوسنگرد، هویزه، بستان و رُفَیِّع به همراه مدیرکل تبلیغات استان خوزستان بازدیدی از این مناطق داشتیم. متاسفانه منطقه رُفَیِّع چند ماه است که درگیر سیل است و اخیراً به دلیل شکافته شدن سیل بند به منظور انتقال آب به هورالعظیم اتفاق ناگواری روی داده که منجر به ورود آب به حریم شهر و محاصره شدن شهر انجامیده است. متاسفانه همه چیز زیر آب رفته و فقط احشام و منازل باقی مانده است.
معاون پژوهش و آموزش سازمان تبلیغات اسلامی افزود با کمک حجت‌الاسلام والمسلمین نبی زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان و چند تن از روحانیون حاضر و مردم عزیز منطقه برای جلوگیری از ورود آب به منازل تلاش هایی انجام شد و ان شاءالله مسیری را که سازمان برای در کنار مردم بودن ترسیم نموده است را ادامه خواهیم داد.

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي