دو شنبه 27 خرداد 1398  |   12 شوال 1440

 

...
تاریخ : 1397/12/25 14:20:18شماره : 14430 تعداد بازدید : 66


معاون پژوهشی وآموزشی:آرمان بخشیدن به جوانان از اهم وظایف رسانه است

حجت‌الاسلام والمسلمین حریزاوی در اختتامیه «جشنواره چله انقلاب» در گرگان با بیان اینکه وظیفه رسانه آشکارسازی حقیقت است، گفت: آرمان بخشیدن به جوانان از اهم وظایف رسانه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان،حریزاوی معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی در اختتامیه «جشنواره چله انقلاب» که در اداره کل تبلیغات اسلامی گرگان برگزار شد اظهار کرد: بیانه گام دوم انقلاب مانند یک تز دکترا حتی از آن‌هم بالاتر است؛ هفت گام در این بیانیه آمده که بدون اقداماتی که نسل قبل انجام دادند نمی‌توان آن را ادامه داد.
معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: این بیانیه نسبت به مسئله تمدن‌سازی که روح حاکم بر جامعه است؛ جامعه‌شناسی، انسان‌شناسی و. .. را تبیین می‌کند.
وی بیان کرد: قبل از انقلاب ما جهان دوقطبی بود و با آمدن انقلاب اسلامی جهان سه‌قطبی شد اما انقلاب اسلامی ایران دوباره جهان را دوقطبی کرد و در آینده نزدیک جهان یک‌قطبی خواهد شد.
حریزاوی بابیان اینکه وظیفه رسانه آشکارسازی حقیقت است، تصریح کرد: آرمان بخشیدن به جوانان از اهم وظایف رسانه است و رسانه می‌تواند جوانان شایسته به جامعه معرفی و یا آن‌ها را بی‌خاصیت کند.

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي