شنبه 2 شهریور 1398  |   21 ذی الحجه 1440

 

...
تاریخ : 1397/11/21 15:37:45شماره : 14422 تعداد بازدید : 135


حریزاوی:تقویت فعالیت‌های فرهنگی به‌ویژه در حوزه بانوان نیازمند کارهای نو و جدید است

معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر توجه به مباحث هویتی حوزه بانوان گفت: تقویت فعالیت‌های فرهنگی به‌ویژه در حوزه بانوان نیازمند کارهای نو و جدید است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حریزاوی عصر امروز درنشست هم‌اندیشی فعالان فرهنگی و اقشار تاثیرگذار که در مجتمع نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید روی نقطه‌های طلایی محتوا کار کند چرا که هرچه روی معارف اسلامی کاوش کنیم می‌بینیم که در عمق محتواها به مطالب جدید و نو دست خواهیم یافت.
وی با اشاره به اینکه اسلام ناب صفات ارزنده‌ای دارد، افزود: اگر اسلام ناب ترویج شود و صفات ارزشمند اسلام مورد تو جه قرار گیرد قطعا شاهد رسیدن به اهداف اسلامی و انقلابی خواهیم بود.
وی با اشاره به فعالیت‌های حوزه زنان خاطر نشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید در حوزه زنان کارهای نو و ویژه‌ای را در پیش بگیرد و گرچه مهارت‌های همسرداری، تربیت فرزندان و غیره توسط بانوان ارزشمند است اما باید مباحث هویتی زنان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
معاون آموزشی و پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: باید دید زن خوب چه کسی است و چه ویژگی‌ها و استانداردهایی باید داشته باشد تا بتواند بخوبی در جامعه نقش‌آفرینی کند.
حریزاوی در حوزه جوانان نیز به ارائه مطالبی پرداخت و عنوان کرد: جوانان ما اگر می‌خواهند پیشرفت کنند و به موفقیت برسند باید به دنبال کسب تجربه باشند.
وی با بیان اینکه برای انجام کار فرهنگی نباید فقط منتظر بودجه بود، اضافه کرد: در زمان اوایل انقلاب کار فرهنگی و قرآنی به صورت مردمی و بدون بودجه انجام می‌گرفت و اکنون نیز باید با همان شیوه به صورت جهادی کار شود.
وی گفت: شان سازمان تبلیغات اسلامی هدایتگری و تنظیم‌گری است و باید به دنبال کارهای نو و خلاقانه‌ای باشیم که تا بحال انجام نشده است.
معاون آموزش و پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: همه ما در حال حاصر به فکر اقتصاد فرهنگ، تربیت و اقتصاد مددکاری هستیم در حالیکه باید کاری شود که چرخخ مددکاری به‌گونه‌ای بچرخد که تولید ثروت کند.
در این نشست نمایندگان حوزه جوانان، بانوان فرهیخته، گفتمان‌های دینی و آموزش و کانون‌های فرهنگی مطالبات حوزه‌های خود را مطرح کردند.
همچنین حریزاوی در نشستی با حضور مدیران و کارشناسان فرهنگی و قرآنی تبلیغات اسلامی کردستان حضور یافت و پیشنهادات و مطالبات شهرستان‌ها نیز توسط حاضران در جلسه مطرح شد.

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي