سه شنبه 4 تیر 1398  |   20 شوال 1440

 

...
تاریخ : 1397/07/25 13:07:18شماره : 14410 تعداد بازدید : 226


ارشدی:برگزاری کارگاه آموزشی معاونان فرهنگی، پژوهشی و آموزشی ادارات کل تبلیغات اسلامی استانها

سرپرست دفتر برنامه‌ریزی آموزش های تخصصی سازمان از برگزاری کارگاه آموزشی معاونان فرهنگی، پژوهشی و آموزشی ادارات کل تبلیغات اسلامی استانها خبر داد.
به گزارش سایت پژوهه دین،حیدر ارشدی، سرپرست دفتر برنامه ریزی آموزش های تخصصی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: کارگاه آموزشی معاونان فرهنگی، پژوهشی و آموزشی ادارات کل تبلیغات اسلامی استانها روزهای ۲۲ و ۲۳ مهرماه سال ۹۷ در سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این کارگاه با هدف ارتقاء سطح توانمندی معاونان فرهنگی، پژوهشی و آموزشی استان‌ها، ارزیابی و بررسی عملکرد برنامه‌های ابلاغی سال ۹۷ استان‌ها در حوزه هدایت و نظارت معاونت پژوهشی و آموزشی و همچنین رفع ایرادات و موانع موجود در تعامل بین ستاد و صف در حوزه پژوهشی و آموزشی برگزار می‌شود.
ارشدی همچنین تصریح کرد: در این کارگاه آموزشی که به دعوت معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود، معاونان فرهنگی، پژوهشی و آموزشی ادارات کل استانی و مدیران کل معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی حضور خواهند داشت.
وی یادآور شد: ارائه نتایج برخی از اقدامات پژوهشی و آموزشی انجام شده در معاونت با موضوعاتی از جمله: «بازنمایی فرهنگ عمومی در سینمای ایران»، «آینده‌پژوهی در شبکه‌های اجتماعی مجازی»، «پژوهش پوشش و حجاب زنان ایران»، «وضعیت آسیب‌های اجتماعی در ایران» و «نظام‌نامه آموزش و بانک جامع اطلاعات آموزش»در دستور کار این کارگاه قرار دارد.
ارشدی تاکید کرد:همچنین «بررسی وضعیت برنامه‌های ابلاغی سال ۱۳۹۷ استان‌ها» از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این کارگاه دو روزه است.
وی در پایان عنوان کرد: بنابر برنامه ریزی انجام شده، مقرر است مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی معاونان فرهنگی، پژوهشی و آموزشی ادارات کل تبلیغات اسلامی استانها، صبح روز یکشنبه، ۲۲ مهر ماه ۱۳۹۷، در سالن اجتماعات سازمان دارالقرآن الکریم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین قمی ریییس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار ‌شود.همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌جواد موسوی هوایی، معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی در پایان این کارگاه به ایراد سخنانی در باب موضوع پژوهش و آموزش در سازمان می پردازند.

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي