پنج شنبه 4 بهمن 1397  |   16 جمادی الاول 1440

 

...
تاریخ : 1396/11/30 08:52:57شماره : 14391 تعداد بازدید : 352


برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و سرپرست جدید دفتر برنامه‌ریزی آموزش‌های تخصصی

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و سرپرست جدید دفتر برنامه ریزی آموزش های تخصصی در افتتاحیه کارگاه آموزشی کارشناسان پژوهشی و آموزشی استانها برگزار شد.
به گزارش سایت پژوهه دین، مراسم تکریم حجت‌الاسلام والمسلمین علی دارابی مدیرکل سابق دفتر برنامه‌ریزی آموزش‌های تخصصی و معارفه حیدر ارشدی سرپرست جدید دفتر برنامه‌ریزی آموزش های تخصصی با حضورحجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد موسوی هوایی معاون پژوهشی و آموزشی سازمان در افتتاحیه کارگاه آموزشی کارشناسان پژوهشی و آموزشی استانها برگزار شد.
حجت‌الاسلام علی دارابی هم اکنون مسئولیت معاونت امور مجلس و استانها سازمان تبلیغات اسلامی را بر عهده دارد.
گفتنی است، طی حکمی از سوی دکترسید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی،حیدر ارشدی به‌عنوان سرپرست دفتر برنامه‌ریزی آموزش‌های تخصصی این سازمان منصوب شده است
در این حکم انتصاب آمده است:
بنا به پیشنهاد معاون محترم پژوهشی و آموزشی بدین وسیله جنابعالی را که از توانایی ها و شایستگی های لازم برخوردار هستید به مدت یک سال به‌عنوان سرپرست اداره کل برنامه‌ریزی آموزش های تخصصی منصوب می نمایم تا بر اساس شرح وظایف ابلاغی و در چارچوب سیاست های سازمان با رعایت سلسله مراتب اداری و هماهنگی کامل با معاون پژوهشی و آموزشی به انجام این مهم همت گمارید.
در پایان لازم می دانم از زحمات جناب حجت‌الاسلام و المسلمین آقای علی دارابی در طول دوران تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر نمایم.
گفتنی است، حیدر ارشدی پیشتر ریاست گروه برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی عملکرد معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان را بر عهده داشته است.

 

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي