پنج شنبه 4 بهمن 1397  |   16 جمادی الاول 1440

 

...
تاریخ : 1396/11/07 11:43:21شماره : 14388 تعداد بازدید : 410


سومین نشست شورای سیاستگذاری هفتمین جشنواره کتاب دین برگزار شد

سومین نشست شورای سیاستگذاری هفتمین جشنوراه کتاب دین و پژوهش های برتر شنبه ۳۰ دی برگزار و در آن بررسی آیین نامه‌ها و فرمهای جشنواره از سر گرفته شد.
به گزارش سایت پژوهه دین،هفتمین جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر بدون تغییر نسبت به دوره قبلی در ۱۰ گروه با محورهای «علوم قرآن و حدیث»، «اصول، فقه و حقوق اسلامی»، «فلسفه، کلام، عرفان، اخلاق و مذاهب اسلامی»، «تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی»، «ادبیات داستانی و رمان»، «کودک و نوجوان»، «علوم اجتماعی»، «علوم اقتصادی و مدیریت اسلامی»، «علوم تربیتی، روانشناسی و علوم رفتاری»، «علوم سیاسی، انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره)» برگزار می‌شود.
گفتنی است، معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی به‌منظور تجلیل از پژوهشگران، اندیشمندان و اهل‌قلم، هفتمین دوره جشنواره کتاب دین و پژوهش‌های برتر را برگزار می‌کند. از این رو، از همه نویسندگان، محققان، پژوهش‌گران و ناشران گران‌قدر دعوت می‌شود آثار خویش را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
نشانه دبیرخانه جشنواره کتاب دین:
تهران، خیابان حضرت ولی‌عصر (عج)، نبش زرتشت غربی، سازمان تبلیغات اسلامی، معاونت پژوهشی و آموزشی، طبقه دوم، دفتر تهیه و تألیف متون و نشریات

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي